ERJ-PA3D1073V
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-PA3D1073V-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-PA3D1073V
Kuvaus
RES SMD 107K OHM 0.5% 1/3W 0603
Tarkka kuvaus
107 kOhms ±0,5% 0,333W, 1/3W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-PA3D1073V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)