ERJ-P6WJ184V
DigiKeyn tuotenumero
P16981TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P16981CT-ND - Cut Tape (CT)
P16981DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-P6WJ184V
Kuvaus
RES SMD 180K OHM 5% 1/2W 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-P6WJ184V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)