ERJ-P08J6R2V
DigiKeyn tuotenumero
P6.2ALTR-ND - Rullattu teippi (TR)
P6.2ALCT-ND - Cut Tape (CT)
P6.2ALDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-P08J6R2V
Kuvaus
RES SMD 6.2 OHM 5% 2/3W 1206
Tarkka kuvaus
6.2 Ohms ±5% 0,667W, 2/3W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-P08J6R2V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
-100/ +600ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)