ERJ-B1BF1R8U
DigiKeyn tuotenumero
10-ERJ-B1BF1R8UTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-ERJ-B1BF1R8UCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ERJ-B1BF1R8UDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-B1BF1R8U
Kuvaus
RES 1.8 OHM 1% 2W 1020
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8 Ohms ±1% 2W Piirivastukset Leveä 2010 (5025 metrinen), 1020 Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Leveä 2010 (5025 metrinen), 1020
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,197" lev. (2,50mm x 5,00mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)