ERJ-8GEYJ820V
DigiKeyn tuotenumero
P82ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
P82ECT-ND - Cut Tape (CT)
P82EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-8GEYJ820V
Kuvaus
RES SMD 82 OHM 5% 1/4W 1206
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-8GEYJ820V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)