ERJ-6GEYJ335V
DigiKeyn tuotenumero
P3.3MATR-ND - Rullattu teippi (TR)
P3.3MACT-ND - Cut Tape (CT)
P3.3MADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-6GEYJ335V
Kuvaus
RES SMD 3.3M OHM 5% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-6GEYJ335V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
-400/ +150ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)