ERJ-6ENF35R7V
DigiKeyn tuotenumero
P35.7CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
P35.7CCT-ND - Cut Tape (CT)
P35.7CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-6ENF35R7V
Kuvaus
RES SMD 35.7 OHM 1% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
35.7 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-6ENF35R7V -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)