ERJ-6ENF2051V
DigiKeyn tuotenumero
P2.05KCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
P2.05KCCT-ND - Cut Tape (CT)
P2.05KCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-6ENF2051V
Kuvaus
RES SMD 2.05K OHM 1% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
2.05 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-6ENF2051V -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)