ERJ-6ENF18R2V
DigiKeyn tuotenumero
P18.2CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
P18.2CCT-ND - Cut Tape (CT)
P18.2CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-6ENF18R2V
Kuvaus
RES SMD 18.2 OHM 1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18.2 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERJ-6ENF18R2V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)