ERJ-3GEYJ514V
DigiKeyn tuotenumero
P510KGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
P510KGCT-ND - Cut Tape (CT)
P510KGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-3GEYJ514V
Kuvaus
RES SMD 510K OHM 5% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
510 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-3GEYJ514V -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)