ERJ-3EKF1204V on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 9 781
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Samankaltainen
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
1.2 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-3EKF1204V
DigiKeyn tuotenumero
P1.20MHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-3EKF1204V
Kuvaus
RES SMD 1.2M OHM 1% 1/10W 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-3EKF1204V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)