ERJ-1GNF8063C
DigiKeyn tuotenumero
P123167TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P123167CT-ND - Cut Tape (CT)
P123167DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-1GNF8063C
Kuvaus
RES SMD 806K OHM 1% 1/20W 0201
Tarkka kuvaus
806 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Piirivastukset 0201 (0603 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-1GNF8063C -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,010" (0,26mm)