ERJ-1GNF10R0C
DigiKeyn tuotenumero
P122669TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P122669CT-ND - Cut Tape (CT)
P122669DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-1GNF10R0C
Kuvaus
RES SMD 10 OHM 1% 1/20W 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Piirivastukset 0201 (0603 metrinen) Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERJ-1GNF10R0C -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,010" (0,26mm)