ERJ-14YJ122U
DigiKeyn tuotenumero
P1.2KVTR-ND - Rullattu teippi (TR)
P1.2KVCT-ND - Cut Tape (CT)
P1.2KVDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-14YJ122U
Kuvaus
RES SMD 1.2K OHM 5% 1/2W 1210
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
ERJ-14YJ122U -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)