ERA-8PEB2403V
DigiKeyn tuotenumero
10-ERA-8PEB2403VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-ERA-8PEB2403VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ERA-8PEB2403VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERA-8PEB2403V
Kuvaus
RES 240K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tarkka kuvaus
240 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, autoteollisuuden AEC-Q200, korkeajännite Ohutkalvo
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)