ERA-8PEB2203V
DigiKeyn tuotenumero
10-ERA-8PEB2203VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-ERA-8PEB2203VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ERA-8PEB2203VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERA-8PEB2203V
Kuvaus
RES 220K OHM 0.1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, autoteollisuuden AEC-Q200, korkeajännite Ohutkalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, autoteollisuuden AEC-Q200, korkeajännite
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)