ERA-8ARB8661V | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ERA-8ARB8661V |
Kuvaus | RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 8.66 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ERA-8ARB8661V -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±10ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |