ERA-8ARB8661V
DigiKeyn tuotenumero
P18727TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P18727CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERA-8ARB8661V
Kuvaus
RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.66 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERA-8ARB8661V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)