ERA-6AEB2740V
DigiKeyn tuotenumero
P274DATR-ND - Rullattu teippi (TR)
P274DACT-ND - Cut Tape (CT)
P274DADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERA-6AEB2740V
Kuvaus
RES SMD 274 OHM 0.1% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
274 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
ERA-6AEB2740V -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)