ERA-3AEB4752V on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
Varastossa: 59 554
Tekniset tiedot
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Parannus
Susumu
Parannus
47.5 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo