EEU-FM1E221 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | P12383-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEU-FM1E221 |
Kuvaus | CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 3000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEU-FM1E221 -mallit |
Kategoria | Sovellukset |
Valm. | Rippelivirta matalalla taajuudella 665 mA @ 120 Hz |
Sarja | Rippelivirta korkealla taajuudella 950 mA @ 100 kHz |
Pakkaustapa Irtotavara | Impedanssi 56 mOhms |
Osan tila Aktiivinen | Johdinten väli 0,138" (3,50mm) |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,512" (13,00mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 3000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki |
Toimintalämpötila -40°C – 105°C | Päätuotenumero |