EEU-FC1E101S
DigiKeyn tuotenumero
P10269-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEU-FC1E101S
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Tarkka kuvaus
100 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 1000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEU-FC1E101S -mallit
Kategoria
Luokitukset
Rippelivirta matalalla taajuudella
188.5 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
290 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
350 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,441" (11,20mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C