EEH-ZV1J820P
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZV1J820PTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZV1J820PCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZV1J820PDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZV1J820P
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 17mOhm 4000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
600 mA @ 100 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
4 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
82 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
17mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 135°C