EEH-ZV1J820P | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEH-ZV1J820P |
Kuvaus | CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 82 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 17mOhm 4000 tuntia @ 135°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 135°C |
Valmistaja Panasonic Industry | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Sovellukset Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 600 mA @ 100 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 4 A @ 100 kHz |
Tyyppi Hybridi | Koko/mitat 0,394" halk. (10,00mm) |
Kapasitanssi 82 µF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm) |
Jännite – nimellinen 63 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 17mOhm | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Käyttöikä lämpötilassa 4000 tuntia @ 135°C |