EEH-ZL1V820V
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZL1V820VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZL1V820VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZL1V820VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZL1V820V
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
82 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 2000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Ominaisuudet
Tärinänesto
Rippelivirta matalalla taajuudella
105 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
700 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
82 µF
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,252" (6,40mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 135°C