EEH-ZL1V471P
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZL1V471PTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZL1V471PCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZL1V471PDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZL1V471P
Kuvaus
CAP ALUMHYB 470UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
470 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 16mOhm 4000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Ominaisuudet
Voimakas tärinä
Rippelivirta matalalla taajuudella
330 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.2 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
470 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
16mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 135°C