EEH-ZL1V470R
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZL1V470RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZL1V470RCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZL1V470RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZL1V470R
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
47 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 60mOhm 2000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Ominaisuudet
Voimakas tärinä
Rippelivirta matalalla taajuudella
82.5 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
550 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
47 µF
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 135°C