EEH-ZL1V151XP
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZL1V151XPTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZL1V151XPCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZL1V151XPDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZL1V151XP
Kuvaus
CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
150 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 26mOhm 2000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Ominaisuudet
Voimakas tärinä
Rippelivirta matalalla taajuudella
135 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
900 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
150 µF
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
26mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 135°C