EEH-ZL1E681P
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZL1E681PTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZL1E681PCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZL1E681PDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZL1E681P
Kuvaus
CAP ALUMHYB 680UF 20% 25V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 14mOhm 4000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Voimakas tärinä
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta matalalla taajuudella
345 mA @ 100 Hz
Tyyppi
Hybridi
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.3 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
680 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
14mOhm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 135°C