EEH-ZL1E471V
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZL1E471VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZL1E471VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZL1E471VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZL1E471V
Kuvaus
CAP ALUMHYB 470UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
470 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 18mOhm 4000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Ominaisuudet
Tärinänesto
Rippelivirta matalalla taajuudella
300 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
470 µF
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,425" (10,80mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
18mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 135°C