EEH-ZL1E471V | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEH-ZL1E471V |
Kuvaus | CAP ALUMHYB 470UF 20% 25V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 470 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 18mOhm 4000 tuntia @ 135°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 135°C |
Valmistaja Panasonic Industry | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Sovellukset Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ominaisuudet Tärinänesto |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta matalalla taajuudella 300 mA @ 100 Hz |
Tyyppi Hybridi | Rippelivirta korkealla taajuudella 2 A @ 100 kHz |
Kapasitanssi 470 µF | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,425" (10,80mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 18mOhm | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Käyttöikä lämpötilassa 4000 tuntia @ 135°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |