EEH-ZL1E221XV
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-ZL1E221XVTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEH-ZL1E221XVCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-ZL1E221XVDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZL1E221XV
Kuvaus
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 24mOhm 2000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Tärinänesto
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta matalalla taajuudella
150 mA @ 100 Hz
Tyyppi
Hybridi
Rippelivirta korkealla taajuudella
1 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
220 µF
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,327" (8,30mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
24mOhm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 135°C