EEH-ZE1H680V
DigiKeyn tuotenumero
P122153TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P122153CT-ND - Cut Tape (CT)
P122153DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZE1H680V
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
68 µF 50 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 2000 tuntia @ 145°C
EDA/CAD-mallit
EEH-ZE1H680V -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 145°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
90 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
600 mA @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
68 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 145°C