EEH-ZC1V101P
DigiKeyn tuotenumero
P124967TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P124967CT-ND - Cut Tape (CT)
P124967DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZC1V101P
Kuvaus
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
100 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 27mOhm 4000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
EEH-ZC1V101P -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
240 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.6 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
27mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C