EEH-ZC1J330V | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEH-ZC1J330V |
Kuvaus | CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 33 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 4000 tuntia @ 125°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEH-ZC1J330V -mallit |
Kategoria | Luokitukset AEC-Q200 |
Valmistaja Panasonic Industry | Sovellukset Autoteollisuus |
Sarja | Ominaisuudet Tärinänesto |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 110 mA @ 100 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 1.1 A @ 100 kHz |
Tyyppi Hybridi | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Kapasitanssi 33 µF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,425" (10,80mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
Jännite – nimellinen 63 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 40mOhm | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Käyttöikä lämpötilassa 4000 tuntia @ 125°C | Päätuotenumero |
Toimintalämpötila -55°C – 125°C |