EEH-ZC1J330V
DigiKeyn tuotenumero
P19839TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P19839CT-ND - Cut Tape (CT)
P19839DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZC1J330V
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Tarkka kuvaus
33 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 4000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
EEH-ZC1J330V -mallit
Kategoria
Sarja
Ominaisuudet
Tärinänesto
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
110 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.1 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,425" (10,80mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C