EEH-AZT1E331B
DigiKeyn tuotenumero
10-EEH-AZT1E331BCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEH-AZT1E331BTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-AZT1E331B
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 330UF 20% 25V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 16mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEH-AZT1E331B -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta matalalla taajuudella
525 mA @ 100 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.5 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
330 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
16mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C