EEF-CS1A470R
DigiKeyn tuotenumero
P16800-2-ND - Rullattu teippi (TR)
P16800-1-ND - Cut Tape (CT)
P16800-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEF-CS1A470R
Kuvaus
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit 2917 (7343 metrinen) 40mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEF-CS1A470R -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Panasonic Industry
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.2 A @ 100 kHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Kapasitanssi
47 µF
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Jännite – nimellinen
10 V
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm