EEE-HD1H100P
DigiKeyn tuotenumero
PCE4976TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE4976CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4976DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-HD1H100P
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-HD1H100P -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
33 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
56.1 mA @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
4 Ohms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C