EEE-HA1V100AR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-HA1V100AR |
Kuvaus | CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-HA1V100AR -mallit |
Kategoria | Luokitukset |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 30 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 51 mA @ 10 kHz |
Osan tila Ei uusiin suunnitelmiin | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,213" (5,40mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
Jännite – nimellinen 35 V | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 1000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -40°C – 105°C | Päätuotenumero |