EEE-HA1H3R3AR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 4 784
Tekniset tiedot
Suora
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
Varastossa: 668
3.3 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C