EEE-FTH100UAR
DigiKeyn tuotenumero
PCE5020TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE5020CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE5020DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FTH100UAR
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2,3Ohm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEE-FTH100UAR -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
55.25 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
85 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
2,3Ohm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C