EEE-FTE221XAP | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FTE221XAP |
Kuvaus | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FTE221XAP -mallit |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 390 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 600 mA @ 100 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,248" halk. (6,30mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,315" (8,00mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 160mOhm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Päätuotenumero |