EEE-FT1V681UL | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FT1V681UL |
Kuvaus | CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 680 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 60mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FT1V681UL -mallit |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 833 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 1.19 A @ 100 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,394" halk. (10,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Jännite – nimellinen 35 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 60mOhm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Päätuotenumero |