EEE-FT1V681UL
DigiKeyn tuotenumero
10-EEE-FT1V681ULTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEE-FT1V681ULCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FT1V681ULDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FT1V681UL
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Tarkka kuvaus
680 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 60mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FT1V681UL -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
833 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.19 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C