EEE-FT1A680AR
DigiKeyn tuotenumero
P15085TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P15085CT-ND - Cut Tape (CT)
P15085DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FT1A680AR
Kuvaus
CAP ALUM 68UF 20% 10V SMD
Tarkka kuvaus
68 µF 10 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 850mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FT1A680AR -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
104 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
160 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,157" halk. (4,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
10 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
850mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C