EEE-FPJ101UAR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FPJ101UAR |
Kuvaus | CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 µF 6.3 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 360mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FPJ101UAR -mallit |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 156 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 240 mA @ 100 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,228" (5,80mm) |
Jännite – nimellinen 6.3 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 360mOhm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Päätuotenumero |