EEE-FP0J470AR
DigiKeyn tuotenumero
PCE4511TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE4511CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4511DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FP0J470AR
Kuvaus
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF 6.3 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 360mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEE-FP0J470AR -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
156 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
240 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,228" (5,80mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
360mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C