EEE-FN0J221P
DigiKeyn tuotenumero
10-EEE-FN0J221PTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEE-FN0J221PCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FN0J221PDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FN0J221P
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Tarkka kuvaus
220 µF 6.3 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 360mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FN0J221P -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
156 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
240 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
6.3 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
360mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C