EEE-FN0J100R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EEE-FN0J100R |
Kuvaus | CAP ALUM 10UF 20% 6.3V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF 6.3 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1,35Ohm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EEE-FN0J100R -mallit |
Kategoria | Polarisaatio Polar |
Valm. | Luokitukset |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 58.5 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 90 mA @ 100 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,157" halk. (4,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,240" (6,10mm) |
Jännite – nimellinen 6.3 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,169" pit. x 0,169" lev. (4,30mm x 4,30mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 1,35Ohm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Päätuotenumero |